MASMCJ28AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ28AE3
MASMCJ28AE3
型号
MASMCJ28AE3
描述
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
数据表
MASMCJ28AE3.pdf
交付服务
MASMCJ28AE3
内容 *
    MASMCJ28AE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)31.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp45.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)28V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)33A