MASMCJ20AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ20AE3
MASMCJ20AE3
型号
MASMCJ20AE3
描述
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
数据表
MASMCJ20AE3.pdf
交付服务
MASMCJ20AE3
内容 *
    MASMCJ20AE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)22.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp32.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)20V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)46.3A