MASMCJ16AE3/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ16AE3/TR
MASMCJ16AE3/TR
型号
MASMCJ16AE3/TR
描述
TVS DIODE 16VWM 26VC SMCJ
数据表
MASMCJ16AE3/TR.pdf
交付服务
MASMCJ16AE3/TR
内容 *
    MASMCJ16AE3/TR 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCJ (DO-214AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)17.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp26V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)16V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)57.7A