MASMCJ130AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ130AE3
MASMCJ130AE3
型号
MASMCJ130AE3
描述
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
数据表
MASMCJ130AE3.pdf
交付服务
MASMCJ130AE3
内容 *
    MASMCJ130AE3 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)144V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp209V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)130V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)7.2A