MASMCJ120A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ120A
MASMCJ120A
型号
MASMCJ120A
描述
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
数据表
MASMCJ120A.pdf
交付服务
MASMCJ120A
内容 *
    MASMCJ120A 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)133V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp193V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)120V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)7.8A