MASMCJ110AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCJ110AE3
MASMCJ110AE3
型号
MASMCJ110AE3
描述
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
数据表
MASMCJ110AE3.pdf
交付服务
MASMCJ110AE3
内容 *
    MASMCJ110AE3 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)122V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp177V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.4A