MASMCGLCE13A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCGLCE13A
MASMCGLCE13A
型号
MASMCGLCE13A
描述
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMCG
数据表
MASMCGLCE13A.pdf
交付服务
MASMCGLCE13A
内容 *
    MASMCGLCE13A 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-215AB, SMC Gull Wing
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency100pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp21.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)70A