MASMCG8.5AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG8.5AE3
MASMCG8.5AE3
型号
MASMCG8.5AE3
描述
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMCG
数据表
MASMCG8.5AE3.pdf
交付服务
MASMCG8.5AE3
内容 *
    MASMCG8.5AE3 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-215AB, SMC Gull Wing
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)9.44V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp14.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)8.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)104.2A