MASMCG70AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG70AE3
MASMCG70AE3
型号
MASMCG70AE3
描述
TVS DIODE 70VWM 113VC SMCG
数据表
MASMCG70AE3.pdf
交付服务
MASMCG70AE3
内容 *
    MASMCG70AE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)77.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp113V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)70V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)13.3A