MASMCG64AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG64AE3
MASMCG64AE3
型号
MASMCG64AE3
描述
TVS DIODE 64VWM 103VC SMCG
数据表
MASMCG64AE3.pdf
交付服务
MASMCG64AE3
内容 *
    MASMCG64AE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)71.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp103V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)64V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)14.6A