MASMCG60A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG60A
MASMCG60A
型号
MASMCG60A
描述
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMCG
数据表
MASMCG60A.pdf
交付服务
MASMCG60A
内容 *
    MASMCG60A 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)66.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp96.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)60V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)15.5A