MASMCG51AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG51AE3
MASMCG51AE3
型号
MASMCG51AE3
描述
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMCG
数据表
MASMCG51AE3.pdf
交付服务
MASMCG51AE3
内容 *
    MASMCG51AE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)56.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp82.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)51V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)18.2A