MASMCG40A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG40A
MASMCG40A
型号
MASMCG40A
描述
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMCG
数据表
MASMCG40A.pdf
交付服务
MASMCG40A
内容 *
    MASMCG40A 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)44.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp64.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)40V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)23.2A