MASMCG33CA/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG33CA/TR
MASMCG33CA/TR
型号
MASMCG33CA/TR
描述
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMCG
数据表
MASMCG33CA/TR.pdf
交付服务
MASMCG33CA/TR
内容 *
    MASMCG33CA/TR 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)36.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp53.3V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)33V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)28.1A