MASMCG26CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG26CA
MASMCG26CA
型号
MASMCG26CA
描述
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMCG
数据表
MASMCG26CA.pdf
交付服务
MASMCG26CA
内容 *
    MASMCG26CA 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)28.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp42.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)26V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)35.6A