MASMCG22A/TR
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG22A/TR
MASMCG22A/TR
型号
MASMCG22A/TR
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMCG
数据表
MASMCG22A/TR.pdf
交付服务
MASMCG22A/TR
内容 *
    MASMCG22A/TR 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)42.2A