MASMCG20CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG20CA
MASMCG20CA
型号
MASMCG20CA
描述
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMCG
数据表
MASMCG20CA.pdf
交付服务
MASMCG20CA
内容 *
    MASMCG20CA 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)22.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp32.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)20V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)46.3A