MASMCG17CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG17CA
MASMCG17CA
型号
MASMCG17CA
描述
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMCG
数据表
MASMCG17CA.pdf
交付服务
MASMCG17CA
内容 *
    MASMCG17CA 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)18.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp27.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)17V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)53.3A