MASMCG16CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG16CAE3
MASMCG16CAE3
型号
MASMCG16CAE3
描述
TVS DIODE 16VWM 26VC SMCG
数据表
MASMCG16CAE3.pdf
交付服务
MASMCG16CAE3
内容 *
    MASMCG16CAE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)17.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp26V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)16V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)57.7A