MASMCG160CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG160CAE3
MASMCG160CAE3
型号
MASMCG160CAE3
描述
TVS DIODE 160VWM 259VC SMCG
数据表
MASMCG160CAE3.pdf
交付服务
MASMCG160CAE3
内容 *
    MASMCG160CAE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)178V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp259V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)160V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.8A