MASMCG15CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG15CAE3
MASMCG15CAE3
型号
MASMCG15CAE3
描述
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCG
数据表
MASMCG15CAE3.pdf
交付服务
MASMCG15CAE3
内容 *
    MASMCG15CAE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)16.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp24.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)15V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)61.5A