MASMCG150CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG150CAE3
MASMCG150CAE3
型号
MASMCG150CAE3
描述
TVS DIODE 150VWM 243VC SMCG
数据表
MASMCG150CAE3.pdf
交付服务
MASMCG150CAE3
内容 *
    MASMCG150CAE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)167V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp243V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.2A