MASMCG130CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG130CAE3
MASMCG130CAE3
型号
MASMCG130CAE3
描述
TVS DIODE 130VWM 209VC SMCG
数据表
MASMCG130CAE3.pdf
交付服务
MASMCG130CAE3
内容 *
    MASMCG130CAE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)144V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp209V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)130V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)7.2A