MASMCG12AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMCG12AE3
MASMCG12AE3
型号
MASMCG12AE3
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMCG
数据表
MASMCG12AE3.pdf
交付服务
MASMCG12AE3
内容 *
    MASMCG12AE3 规格
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMCG (DO-215AB)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)75.3A