MASMBJSAC75
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJSAC75
MASMBJSAC75
型号
MASMBJSAC75
描述
TVS DIODE 75VWM 121VC SMBJ
数据表
MASMBJSAC75.pdf
交付服务
MASMBJSAC75
内容 *
    MASMBJSAC75 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse500W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency30pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)83.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp121V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)75V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)4.1A