MASMBJSAC50
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJSAC50
MASMBJSAC50
型号
MASMBJSAC50
描述
TVS DIODE 50VWM 88VC SMBJ
数据表
MASMBJSAC50.pdf
交付服务
MASMBJSAC50
内容 *
    MASMBJSAC50 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse500W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency30pF @ 1MHz
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)55.5V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp88V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)50V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.8A