MASMBJ85CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ85CAE3
MASMBJ85CAE3
型号
MASMBJ85CAE3
描述
TVS DIODE 85VWM 137VC SMBJ
数据表
MASMBJ85CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ85CAE3
内容 *
    MASMBJ85CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)94.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp137V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)85V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)4.4A