MASMBJ70CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ70CAE3
MASMBJ70CAE3
型号
MASMBJ70CAE3
描述
TVS DIODE 70VWM 113VC SMBJ
数据表
MASMBJ70CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ70CAE3
内容 *
    MASMBJ70CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)77.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp113V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)70V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.3A