MASMBJ60CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ60CA
MASMBJ60CA
型号
MASMBJ60CA
描述
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMBJ
数据表
MASMBJ60CA.pdf
交付服务
MASMBJ60CA
内容 *
    MASMBJ60CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)66.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp96.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)60V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.2A