MASMBJ6.5CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ6.5CAE3
MASMBJ6.5CAE3
型号
MASMBJ6.5CAE3
描述
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMBJ
数据表
MASMBJ6.5CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ6.5CAE3
内容 *
    MASMBJ6.5CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)7.22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp11.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)6.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)53.6A