MASMBJ58CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ58CA
MASMBJ58CA
型号
MASMBJ58CA
描述
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMBJ
数据表
MASMBJ58CA.pdf
交付服务
MASMBJ58CA
内容 *
    MASMBJ58CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)64.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp93.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)58V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.4A