MASMBJ54CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ54CAE3
MASMBJ54CAE3
型号
MASMBJ54CAE3
描述
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMBJ
数据表
MASMBJ54CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ54CAE3
内容 *
    MASMBJ54CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)60V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp87.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)54V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.9A