MASMBJ48CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ48CA
MASMBJ48CA
型号
MASMBJ48CA
描述
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMBJ
数据表
MASMBJ48CA.pdf
交付服务
MASMBJ48CA
内容 *
    MASMBJ48CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)53.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp77.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)48V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)7.7A