MASMBJ43CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ43CAE3
MASMBJ43CAE3
型号
MASMBJ43CAE3
描述
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMBJ
数据表
MASMBJ43CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ43CAE3
内容 *
    MASMBJ43CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)47.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp69.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)43V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.6A