MASMBJ36CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ36CA
MASMBJ36CA
型号
MASMBJ36CA
描述
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBJ
数据表
MASMBJ36CA.pdf
交付服务
MASMBJ36CA
内容 *
    MASMBJ36CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)40V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp58.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)36V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)10.3A