MASMBJ22CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ22CA
MASMBJ22CA
型号
MASMBJ22CA
描述
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMBJ
数据表
MASMBJ22CA.pdf
交付服务
MASMBJ22CA
内容 *
    MASMBJ22CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)24.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp35.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)22V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)16.9A