MASMBJ20CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ20CA
MASMBJ20CA
型号
MASMBJ20CA
描述
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMBJ
数据表
MASMBJ20CA.pdf
交付服务
MASMBJ20CA
内容 *
    MASMBJ20CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)22.2V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp32.4V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)20V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)18.5A