MASMBJ18CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ18CA
MASMBJ18CA
型号
MASMBJ18CA
描述
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMBJ
数据表
MASMBJ18CA.pdf
交付服务
MASMBJ18CA
内容 *
    MASMBJ18CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)20V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp29.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)18V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)20.5A