MASMBJ17CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ17CAE3
MASMBJ17CAE3
型号
MASMBJ17CAE3
描述
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMBJ
数据表
MASMBJ17CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ17CAE3
内容 *
    MASMBJ17CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)18.9V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp27.6V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)17V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)21.7A