MASMBJ14CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ14CA
MASMBJ14CA
型号
MASMBJ14CA
描述
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMBJ
数据表
MASMBJ14CA.pdf
交付服务
MASMBJ14CA
内容 *
    MASMBJ14CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)15.6V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp23.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)14V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)25.8A