MASMBJ12CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ12CAE3
MASMBJ12CAE3
型号
MASMBJ12CAE3
描述
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMBJ
数据表
MASMBJ12CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ12CAE3
内容 *
    MASMBJ12CAE3 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)13.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp19.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)12V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)30.2A