MASMBJ120CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ120CA
MASMBJ120CA
型号
MASMBJ120CA
描述
TVS DIODE 120VWM 193VC SMBJ
数据表
MASMBJ120CA.pdf
交付服务
MASMBJ120CA
内容 *
    MASMBJ120CA 规格
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)133V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp193V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)120V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.1A