MASMBJ10CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ10CA
MASMBJ10CA
型号
MASMBJ10CA
描述
TVS DIODE 10VWM 17VC SMBJ
数据表
MASMBJ10CA.pdf
交付服务
MASMBJ10CA
内容 *
    MASMBJ10CA 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)11.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp17V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)10V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)35.3A