MASMBJ100CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBJ100CAE3
MASMBJ100CAE3
型号
MASMBJ100CAE3
描述
TVS DIODE 100VWM 162VC SMBJ
数据表
MASMBJ100CAE3.pdf
交付服务
MASMBJ100CAE3
内容 *
    MASMBJ100CAE3 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AA, SMB
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBJ (DO-214AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)111V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp162V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)100V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)3.7A