MASMBG90CAE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG90CAE3
MASMBG90CAE3
型号
MASMBG90CAE3
描述
TVS DIODE 90VWM 146VC SMBG
数据表
MASMBG90CAE3.pdf
交付服务
MASMBG90CAE3
内容 *
    MASMBG90CAE3 规格
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-215AA, SMB Gull Wing
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)100V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp146V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)90V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)4.1A