MASMBG78AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG78AE3
MASMBG78AE3
型号
MASMBG78AE3
描述
TVS DIODE 78VWM 126VC SMBG
数据表
MASMBG78AE3.pdf
交付服务
MASMBG78AE3
内容 *
    MASMBG78AE3 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)86.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp126V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)78V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)4.7A