MASMBG75CA
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG75CA
MASMBG75CA
型号
MASMBG75CA
描述
TVS DIODE 75VWM 121VC SMBG
数据表
MASMBG75CA.pdf
交付服务
MASMBG75CA
内容 *
    MASMBG75CA 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)83.3V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp121V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)75V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)4.9A