MASMBG64A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG64A
MASMBG64A
型号
MASMBG64A
描述
TVS DIODE 64VWM 103VC SMBG
数据表
MASMBG64A.pdf
交付服务
MASMBG64A
内容 *
    MASMBG64A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)71.1V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp103V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)64V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.8A