MASMBG60AE3
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG60AE3
MASMBG60AE3
型号
MASMBG60AE3
描述
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMBG
数据表
MASMBG60AE3.pdf
交付服务
MASMBG60AE3
内容 *
    MASMBG60AE3 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)66.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp96.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)60V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)6.2A