MASMBG6.5A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
MASMBG6.5A
MASMBG6.5A
型号
MASMBG6.5A
描述
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMBG
数据表
MASMBG6.5A.pdf
交付服务
MASMBG6.5A
内容 *
    MASMBG6.5A 规格
    Power - Peak Pulse600W
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMBG (DO-215AA)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)7.22V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp11.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)6.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)53.6A